Trash

Dobrou noc :)

16. září 2011 v 23:42 | Barush
No zjistila jsem, že tady toho spousta není, takže zítra mám co dělat. :D Nemám tu skoro žádné stills ze 2. série TVD, taky bych sem asi měla hodit taky něco k Twilight sáze.. No vážně je toho hrozně moc. :)

Teď se ale loučím :) Zítra ahoj, dobrou noc :)

Nadpis nějak nemůžu vymyslet..

16. září 2011 v 22:29 | Barush
Ahojky :)

Asi jste si všimli, že jsem tu zhruba tak půl roku nebyla. Je to celkem ostuda, na to, že tenhle blog vedu už 3. rokem. Nevím, jestli sem ještě budu chodit nějak pravidelně, možná se tu občas zastavím.
Chápu, jestli si mě většina mých affiliates smazala, nevadí mi to. Já si vás v menu nechám. Už jen že sem se patlala se speciálníma ikonama.. ;)

No jinak co se změnilo za tu dobu. Už jsem ve 3. ročníku, stále mám onoho přítele a jsem šťastná. :) Takže blog.cz mi nijak nechyběl. Pochopitelně jsem se už těšila na 3. sérii TVD, takže jsem dneska koukla 1. díl a musím říct, že takový konec jsem nečekala. A Stefan jaksi ztrácí moje sympatie, když trhá na kusy neviné lidi. Už aby byl zase vegetarián. :P

Jdu na nový layout.. Snad už ho dokončím. No a zítra dopoledne se asi zase ukážu. :)

Je to růžové..

1. dubna 2011 v 14:41 | Barush
Tak nový design už mám skoro hotový. :) Původně měl být s Ianem, ale nakonec bude zase s Ninou a tentokrát v takové růžovo-fialové. :D Ten s Ianem bych sem mohla dát jako volný, kdyby se někomu líbil.. :)


Jen na skok =oP

29. března 2011 v 17:04 | Barush


Tak se zase po čase hlásím :o) Už jsem skoro zapomněla, jak se píšou články.. :oD Slíbila jsem, že nastavím nový design, ale nějak se mi ještě nepovedlo ho přivést do finální podoby.. Takže fakt nevim kdy ho nastavim. :oD

Jinak ve škole teď máme pořád jen samý písemky, zítra píšeme zase 2 :o( takže času moc není a na blog už ho nezbývá ani troška.. Je mi to líto, ale asi se tu ještě hodně dlouho nebude nic dít.. ;o)

Tak já zase pádim :o) mějte se krásně ;o) pa.. :o)

Podávám hlášení

2. ledna 2011 v 14:16 | Barush
delicious
Ahojky. Celý prosinec jsem tu nebyla.. Omlouvám se, ale vůbec se mi sem nechtělo něco přidávat.

Mám novýho přítele, se kterým trávím dost času, takže ani na blog času moc nezbývá. Víkendy jsou zabitý, protože většinou jedu buďto já k němu nebo on k nám a v týdnu škola, to je další věc. Blíží se pololetí a já, asi jako vy všichni nebudu mít čas.. Takže ani tenhle měsíc to s aktivitou na blogu nebude nic moc..

Dneska mám konečně zase náladu dělat nějakou grafiku, tak se na to jdu vrhnout. Asi udělám nový design sem na blog a pak možná i něco dalšího.. :) Tak zatím..

Šťastné a veselé

24. prosince 2010 v 13:25 | Barush
Veselé Vánoce
Spoustu dárků pod stromeček a hodně štěstí, zdraví a lásky do Nového roku :)

Sněží.. už by to ale vážně mohlo přestat padat..

1. prosince 2010 v 18:59 | Barush
snow
Taky u vás napadlo tolik sněhu? U nás je tak 20 cm a pořád padá. Dneska se spousta lidí skoro nedostali domů.. Je to krásný, ale už by to padat nemuselo :D

Jinak jako, koukala jsem na návštěvnost a když tady nejsem a nic nepřidávám, tak je pomalu větší návštěvnost, než když se snažim :D to naštve.. :D
Statistiky za minulý týden:
Pondeli: 72
Utery: 44
Streda: 52
Ctvrtek: 45
Patek: 56
Sobota: 72
Nedele: 51

Celkem: 392 návštěv.. To je slušný.. =o)

Zase jednou den na h****.

20. listopadu 2010 v 19:15 | Barush
© barush-twilightsaga.blog.cz
Dneska je den vážně na hovno.. Jsem vzteklá a je mi do pláče.. To je teda kombinace, jakoby nestačilo jen jedno z toho.. A proč? Proč asi. Chlapi. Ozval se mi bývalej, že prej jestli nechci někam zajít, jenže pak už mi ani neni schopnej odepsat, když sem mu napsala "a proč bych to asi tak dělala?", asi si nepamatujete, ale to je ten, co mi řekl, že jsem nudná.. To by mě ani tak nevytočilo, ale seru sama sebe. Četla sem tu smsku a objevil se starej známej knedlík v krku a sevřel se mi žaludek. Prostě sem se z toho nevyhrabala ani za toho půl roku co spolu nejsme.. Potřebovala bych facku, nebo v nejlepším případě vymazat paměť.

Ale dost stěžování si a obtěžování vás mýma problémama.. Dneska asi nic nepřidám. Nevim co budu dělat asi si půjdu hodit uklidňující sprchu a pak zapadnu k telce a budu koukat na prázdniny pana Beana. Dobrou všichni =o)

Tak jsem zase jednou na blogu..

12. listopadu 2010 v 20:35 | Barush
Kristen, Rob, Taylor
Tak jsem se tu po týdnu zase objevila. Je to hrozný, ale ani sem si za tu dobu na blog nevzpomněla.. Každopádně sem si říkala, že bych dneska už ale mohla něco přidat.

Taky sem už dneska zkoukla TVD 2x09 Katerina. No jakože zajímavej díl, ale nevim proč, přijde mi, že jsou ty díly takový.. no jak to říct, prostě zvláštní. Fakt by mě zajímalo, jak to půjde dál, páč ta věc s Elijahem atd. mě celkem rozčiluje :D

No zatím byl čas přidat jen stills k 2x10 The Sacrifice, a downloady k 2x08 Rose a 2x09 Katerina.

Teď půjdu udělat layout s Ianem a možná ho sem ještě dneska dám.. Tak se zatim mějte. Pa =o)
Barush

Není čas..

5. listopadu 2010 v 23:30 | Barush
tvd avatar
Tak se vám zase hlásím.. Celej týden jsem tu nebyla, vím, ale fakt nebyl čas. Když sme zrovna nic nepsali, tak se mi sem nechtělo a radši sem si lehla k televizi. Tenhle týden byl nějak obzvlášť vyčerpávající.. :D

Teď ještě stahuju TVD 2x08, ale nevim nevim, jestli mám ještě dneska chuť se na to koukat, navíc bez titulek. Asi si to necham na zítra, abych tomu pořádně rozuměla.. :D Taky asi utvořim zase nějakej novej layout, napsali jste mi pár rad na designy, takže něco zkusim zpatlat..

Tak zítra pa, dobrou noc.. =o)
Barush
 
 

Reklama